The participation of Siba Motor in Transportation Exhibition1

همزمان با روز جهانی حمل و نقل، نخستین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته 28 تا 30 آذر ماه در تهران برگزار شد. در این نمایشگاه 115 شرکت مختلف حضور یافتند.

شرکت سیبا موتور نیز با توجه به حوزة فعالیت خود در این نمایشگاه شرکت کرد.

فرهاد لاوی رییس بازاریابی و تبلیغات شرکت سیبا موتور دربارة این نمایشگاه گفت: «یکی از اهدافی که شرکت‌های خودروسازی خودروهای سنگین با حضور در این نمایشگاه پیگیری می‌کنند، نوسازی ناوگان است. در بخث نوسازی ناوگان خودروهای سنگین تجاری باری بالای 10 تن، 65 تا 70 هزار خودرو فرسوده داریم. سیکل کار کمی زمان‌بر است و از تشکیل پرونده تا تحویل خودرو حدود چهار ماه طول می‌کشد.» وی همچنین گفت: «سه محصول را به نمایش گذاشتیم. کمپرسی J6 (6*4) کشنده تک محور J6 و همچنین کامیونت 6 تن تایگر وی. مساحت غرفه سیبا موتور 200 متر است که 60 متر سازه و مابقی فضای خودروها است.» 

The participation of Siba Motor in Transportation Exhibition2

گفتنی است غرفه شرکت سیبا موتور طی این سه روز میزبان بازدیدکنندگان مختلفی از سازمان‌ها و شرکت‌های گوناگون بود که از جملة آنها می‌توان به آقای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و مهندس خلیل راحتی قائم مقام عمران و توسعة امور شهری و روستایی وزیر کشور همچنین رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اشاره کرد. 

The participation of Siba Motor in Transportation Exhibition3